Nowe technologie
CTA
Promowaliśmy CES – największe na świecie targi innowacji i elektroniki użytkowej – sprowadzając je do Polski w ramach CES Unveiled Warsaw i organizując inspirujące study tours polskich dziennikarzy do Las Vegas.
Medtronic
Dzięki nam Polacy dowiedzieli się o pionierskich zabiegach z wykorzystaniem innowacyjnych terapii. Wpieraliśmy rozwój i wdrożenie telemedycyny pozwalającej na poprawę efektywności diagnostyki, leczenia i rehabilitacji, a przez to na zwiększenie dostępności usług medycznych i niwelowanie dysproporcji w opiece nad pacjentami.
Axis
Promowaliśmy najbardziej innowacyjne systemy zabezpieczeń. Rozpowszechnialiśmy wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa publicznego oraz informowaliśmy o przełomowych osiągnięciach w branży security i IT.
Alcatel-Lucent/Nokia
Wprowadzaliśmy Polaków w świat przyszłości z najnowszymi technologiami dostępu do sieci prosto od Alcatel-Lucent/Nokia.
Lifestyle
VAN GRAAF
Promując multibrand VAN GRAAF inspirowaliśmy polski świat fashion nowymi kolekcjami najlepszych marek i dbaliśmy o to, by styl nigdy nie wyszedł z mody.
Telekamery Tele Tygodnia
Od kilkunastu lat współorganizowaliśmy Galę Telekamer Tele Tygodnia i nagradzaliśmy aktorów, aktorki oraz programy uwielbiane przez polskich telewidzów – co roku transmisję oglądają miliony widzów.
OBAGI
Wprowadzaliśmy na polski rynek nową linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy opartą na właściwościach witaminy C. Promowaliśmy kosmoceutyki rekomendowane przez lekarzy specjalistów dostępne wyłącznie w specjalistycznych salonach.
Izba Wydawców Prasy
Byliśmy pomysłodawcami konkursu na najlepszą prasową okładkę roku organizowanego wspólnie z Izbą Wydawców Prasy, który wyznacza standardy w projektowaniu w polskiej prasie.
St.Tropez
Współpracując z międzynarodowymi ekspertami St. Tropez, ulubionej marki gwiazd, pokazywaliśmy, jak bezpiecznie i naturalnie dbać o swój wygląd dzięki profesjonalnym technikom samoopalającym.
FMCG
Frosch
Razem z ekologiczną marką Frosch pokazywaliśmy Polakom, że sprzątanie może być przyjemne i modne. Zaprosiliśmy wszystkie dzieci do pilotażowego programu edukacyjnego “Pokolenie EkoEkspertów”, który zdobył uznanie ekologów i ekspertów z branży.
Oravet
Współpracując z jedną z największych firm w branży, współtworzyliśmy projekt mający na celu poprawę zdrowia naszych czworonożnych przyjaciół!
Groupe SEB
Współtworzyliśmy polski boom kulinarny, przekonując, że gotowanie może być zdrowe i przyjemne. Wprowadzaliśmy na rynek nowe modele urządzeń pomagających utrzymać porządek w każdym domu, a także uczyliśmy Polaków jak przyrządzić idealną kawę!
Coca-Cola
Współpracowaliśmy z jedną z najbardziej rozpoznawalnym marek w branży. Promowaliśmy wybrane produkty, takie jak: Burn, Fanta, Sprite, Powerade, Powerade Aqua+, Kropla Beskidu, poprzez szereg imprez, wydarzeń, kampanii oraz wyjątkowych sesji i projektów.
Kampanie społeczne
Ex-Smokers
We współpracy z Komisją Europejską motywowaliśmy do trwałego zerwania z nałogiem tytoniowym za pomocą internetowego narzędzia iCoach. Dzięki nam kampania „Eks-palacze. Nic ich nie zatrzyma” przekonała 17 000 Polaków do rzucenia palenia. Według statystyk – co trzeciemu się udało!
Osha
Od 2004 roku zwiększyliśmy świadomość dotyczącą zdrowego i bezpiecznego miejsca pracy wśród milionów Polaków organizując setki wykładów merytorycznych i seminariów.
Fundacja Herberta
Zachęcając do czytania, m.in. w metrze czy pociągu, propagowaliśmy czytelnictwo i upowszechnialiśmy spuściznę twórczą Zbigniewa Herberta, a poprzez promocję Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Zbigniewa Herberta wspieraliśmy wybitne międzynarodowe dokonania artystyczne i intelektualne.
Servier dla serca
Stworzyliśmy wyjątkową kampanię promującą edukację w zakresie chorób serca zachęcając do bezpłatnych badań profilaktycznych, a jednocześnie promując zdrowy styl życia wśród mieszkańców polskich miast.
Gospodarka
Ministerstwo Gospodarki
Na zlecenie Ministerstwa Gospodarki edukowaliśmy polskie instytucje czym jest partnerstwo publiczno-prywatne – pokazaliśmy im najlepsze projekty i wspólnie analizowaliśmy możliwości podczas study tours w Londynie czy w Madrycie.
Senegal
Promowaliśmy inaugurację Forum Współpracy Gospodarczej Afryka – Europa Centralna - pierwszego kroku w realizacji strategicznego planu budowy korzystnego otoczenia gospodarczego inwestycji w Senegalui Afryce Zachodniej.
Jacek Santorski
Mieliśmy przyjemność współpracować z jednym z najwybitniejszych polskich psychologów -Jackiem Santorskim. Rozpowszechnialiśmy wiedzę o Akademii Psychologii Przywództwa oferującej słuchaczom praktyczne zastosowanie różnych dziedzin psychologii w zarządzaniu i rozwoju własnym prawdziwych liderów.
EUROPEAN YEAR OF DEVELOPMENT
Wraz z Komisją Europejską edukowaliśmy o roli pomocy rozwojowej – pokazaliśmy co Polska i UE robią, by pomóc krajom rozwijającym się.
Healthcare
Boehringer Ingelheim
Przez ponad 6 lat współtworzyliśmy kampanię, której przyznana została nagroda Złoty Otis. Stworzyliśmy postać superbohatera Dr-a Stroke’a, dzięki któremu nasza kampania jeszcze skuteczniej pokazała ryzyko zachorowania oraz sposoby zapobiegania udarom.
Czas na onkologię
Realizowaliśmy wielopłaszczyznowe działania na rzecz poprawy skuteczności systemu opieki onkologicznej w Polsce. Współpracowaliśmy z kluczowymi towarzystwami naukowymi oraz wiodącymi organizacjami pacjentów.
Transplantologia przeszczep łańcuchowy
Dzięki nam Polacy dowiedzieli się o pierwszej w Polsce operacji przeszczepu łańcuchowego nerek, w której udział wzięły trzy pary niespokrewnionych pacjentów, a świadomość na temat przeszczepów od żywego dawcy znacznie się zwiększyła.Dzięki nam Polacy dowiedzieli się o pierwszej w Polsce operacji przeszczepu łańcuchowego nerek, w której udział wzięły trzy pary niespokrewnionych pacjentów, a świadomość na temat przeszczepów od żywego dawcy znacznie się zwiększyła.
Stowarzyszenie osób z nadciśnieniem płucnym
Zainaugurowaliśmy obchody Światowego Dnia Nadciśnienia Płucnego w Polsce. Od wielu lat wspieramy edukacyjną imprezę sportową, w którą włączyło się wiele gwiazd.
AstraZeneca
Globalne Centrum Badań Klinicznych stało się kluczowym miejscem na rekrutacyjnej mapie Polski. W odpowiedzi na coraz większe oczekiwania pracowników pokazaliśmy jakim wspaniałym miejscem pracy może być AstraZeneca.
Travel
Atlantis, The Palm
Budowaliśmy świadomość Polaków o jednym z najbardziej rozpoznawalnych i luksusowych hoteli na świecie – Atlantis, The Palm w Dubaju.
Emirat Sharjah
Działając w imieniu Sharjah Commerce and Tourism Development Authority umożliwiliśmy instytucjom z Emiratu Sharjah bezpośrednie dotarcie do kluczowych przedstawicieli polskiego rynku turystycznego.
INDIE
Pokazaliśmy Indie jako doskonałe miejsce na wypoczynek. Zaprezentowaliśmy polskim dziennikarzom i przedstawicielom branży turystycznej kraj tysiąca możliwości.
BALEARY
Promowaliśmy Baleary jako najbardziej atrakcyjny wakacyjny kierunek – na specjalne zaproszenie Polskę odwiedził Michael Douglas – ambasador akcji.
 
 
 
 
 
PRIMUM Public Relations Sp. z o.o.
ul. Flory 9 lok. 5
00-587 Warszawa
Telefon: +48 22/ 690 67 50
E-mail: primum@primum.pl